22 вересня – День партизанської слави.Чому 22 вересня? Бо саме цей день 1941 року вважається днем початку підпільно-партизанського руху в Україні. Перемога над нацизмом не тільки врятувала український народ від знищення або рабства, але й створила базові для сучасного державотворення чинники: соборність етнічних українських земель у рамках єдиної держави; кордони, що закріплені у міжнародно-правовому вимірі; членство в ООН; єдиний народ.З нагоди цієї дати вчитель історії Ковальова Т.І. разом з учнями 6, 10, 11 класів в музеї нашої школи провела годину пам’яті «Партизанський фронт», на яку були запрошені «діти війни». Учні та гості школи отримали важливу інформацію за темою заходу, переглядали документальну стрічку про партизанський рух в Україні. Слухали пісні та читали вірші про бойову славу героїв тих років та народну пам'ять сьогодення. Вірші читали і гості. Захід не залишив жодного байдужого, сльози на очах і шана героям…

/Files/images/IMG_0264.JPG

/Files/images/IMG_0266.JPG

/Files/images/IMG_0270.JPG

/Files/images/IMG_0285.JPG

Згадуючи події 7 вересня 1943 року, коли 228 стрілецька дивізія, форсуючи річку Сіверський Донець, заволоділа 162 висотою, що поблизу сел. Копанка, старшокласники разом із вчителем історії Ковальовою Т. І. для учнів 2-11 класів в музеї школи провели захід "Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні". Дуже емоційно сприйняли учасники розповідь про історію визволення території селища від нацистських окупантів. Під час перегляду музичного військово-документального фільму учні підхопили популярну пісню про війну і виконали її із сльозами на очах. Пам'ять... Вона нетлінна і вічна.

/Files/images/изображение_viber_2019-10-17_22-00-54.jpg

/Files/images/изображение_viber_2019-10-17_22-01-05.jpg

/Files/images/изображение_viber_2019-10-17_22-00-57.jpg

/Files/images/1_patrot/патр вих.jpg

"Забудеш рідний край - тобі твій корінь всохне"
П. Тичина

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.

Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціално-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.

Який же патріотизм, які якості і риси повинні мати школярі? Серед характерних ознак патріотизму визначаються розуміння і сприйняття української ідеї; сприяння розбудові державної незалежності; засвоєння національних цінностей: української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам'яті; військово-патріотичне виховання тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 1295