У Донецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№2 був проведений тиждень російської мови та зарубіжної літератури з 5-9 грудня 2016 року.

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8618.jpg/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8621.jpg

Для проведення цього тижня були заплановані різноманітні заходи і велась велика підготовча робота.

В рамках тижня в класах були проведені тематичні диктанти, які дали змогу виявити розумнішу дитину .

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8631.jpg/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8640.jpg

Учнями 8-9 класів були створені стіннівки «У світі російської мови», в яких діти розкрили цікаві факти з розвитку та поширення російської мови. Цікавим виявилось завдання для 5-6 класів - створи листівку «Зимушка-зима».

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8689.jpg

Ці роботи розкрили творчість дітей, їх прагнення малювати, складати тексти, вірші,оформлювати та декорувати листівки.

Учні 10-11 класів підготували науково-практичну конференцію «Культура речи», де піднімалися важливі питання сучасного мовлення.

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8764.jpg

Не менш цікавими були заходи з зарубіжної літератури. 5 грудня 2016 року – 115 років з дня народження Уолта Діснея, тому в школі для учнів 5-6 класів було проведено театралізоване свято «Чудовий світ У. Діснея», де діти познайомились з письменником, режисером, кінематографістом; інсценували уривки казок, співали пісні з мультфільмів Діснея, дивилися казки.

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8722.jpg/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8727.jpg

Свято пройшло цікаво, та воно мало продовження у селищній дитячій бібліотеці, де дітей очікувала завідувачка бібліотеки Заячківська А.В. з цікавими конкурсами до мультфільмів Діснея. Учні малювали малюнки до улюблених казок.

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8656.jpg/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8674.jpg

Учням 8-11 класів запропонували написати твори-мініатюри «Книга в моєму житті».Своїми думками поділилися Дементьєва Олена, Мартинова Сніжана, Бахтінова Марина, Міщенко Лизавета, Рибалко Яна, Кречківський Сергій та Будник Кирило.

Пройшов захист міні проектів «У світі літератури» .

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8626.jpg

8 грудня учні 10 класу відвідали селищну бібліотеку, де для них була організована зустріч з селищним поетом С. Ламзіним на тему: «Я гортаю своє життя». Ініціатором цього заходу була Халіна Т.О., завідувачка центральною бібліотекою. Діалог пройшов плідно і повчально. Всі присутні задоволені повертались до школи.

/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8745.jpg/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8750.jpg/Files/images/3_tijden_ros_movi/IMG_8755.jpg

Ось і завершився тиждень. Активні учасники отримали грамоти, подяки.

Підготували всі заходи вчителі російської мови та зарубіжної літератури: Сахно Людмила Миколаївна, Літюга Ірина Олексіївна,Царук Ольга Ярославівна, Кіріченко Ельвіра Олександрівна, Захарова Наталія Василівна та неоціненну допомогу внесла бібліотекар школи Пятих Олена Іванівна.Заходи закінчились, але попереду ще багато роботи, тож бажаємо всім творчих успіхів та бажання отримувати знання.

Кiлькiсть переглядiв: 232